30 jubileusz III LO! Koncert zespołu „The Boars”

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach obchodzi w tym roku 30 lat! Z tej okazji przewidziano wiele akcji, projektów i spotkań. Świętowanie jubileuszu rozpoczęło się koncertem młodzieżowego zespołu „The Boars”  w Suwalskim Ośrodku Kultury.

– Pomysłodawcami koncertu są przedstawiciele samorządu uczniowskiego – Malwina Kwiecień i Igor Przybylak, wokalistą i autorem tekstów jest tegoroczny absolwent naszego liceum, Tomasz Kopecki. Bardzo doceniamy to, że młodzież włączyła się do obchodów i to oni otworzą Rok Jubileuszowy III LO. Udostępnienie sali koncertowo-widowiskowej im. Andrzeja Wajdy dla naszej społeczności zawdzięczamy P. Alicji Andrulewicz, Dyrektorowi Suwalskiego Ośrodka Kultury w Suwałkach. Serdecznie za to dziękujemy – podkreśla dyrektor.

Jesteśmy dumni z naszej Szkoły, świadomi ugruntowanej już pozycji na suwalskim rynku edukacyjnym, dlatego chcemy uczcić ten jubileuszowy rok szkolny 2021/2022 licznymi projektami i akcjami. Ich inicjatorami, adresatami i uczestnikami będzie cała nasza szkolna społeczność. Zależy nam przede wszystkim na pokazaniu aktualnego oblicza szkoły, a minione lata wspominać będziemy głównie na otwartych spotkaniach z absolwentami.Alicja Węsierska-Kwiecień, dyrektor III LO


Fot. Zbigniew Stelmaszek

Kategoria: Galerie