5. Mikołajkowy Maraton Taneczny

Każdy może tańczyć, czyli czas na obowiązkową grudniową imprezę taneczną. Mikołajkowy Maraton Taneczny zaprasza na SOK-owy parkiet już po raz piąty. Nasi instruktorzy obiecują prawdziwą gorączkę sobotniej nocy w rytm różnych stylów tanecznych. W tym roku po raz pierwszy pojawi się country line dance, kapelusze mile widziane! Zapraszamy solo, w parach i zespołowo.

Sobota, 7.12.2019, godz. 18:00-22:00
SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 30 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Pomikołajkowy sobotni wieczór będzie doskonałą okazją, by przed świątecznymi i sylwestrowymi balami sprawdzić swoje umiejętności taneczne, nauczyć się czegoś nowego lub poprawić ewentualne niedoskonałości. Nasi instruktorzy obiecują prawdziwą gorączkę sobotniej nocy w rytm różnych stylów tanecznych. Zapraszamy solo, w parach i zespołowo.

Iryna Popowa (Studio Tańca Radość) pokaże, że nie tylko kowboje potrafią tworzyć zgrany zespół na parkiecie i nauczy gorącej nowości na parkietach tanecznych, świetnie sprawdzającej się na potańcówkach i domówkach – country line dance.

Jazz dance pod kierownictwem Mihaiła Nikolova (Studio Tańca Dance Academy) to wiele stylów tanecznych i wizualna demonstracja  wyobraźni, techniki i zaangażowania tancerzy. Bez obaw – każdy może tańczyć!

Na salony, w rytmie na trzy pas zaprosi mistrz i znawca jednego z najpopularniejszych tańców towarzyskich, subtelnie wirującego walca angielskiego zabierze nas Emil Kubacki.

Z Ewą Niedźwiecką (Studio Tańca Dotyk) odwiedzimy żywiołowy świat tańca nowoczesnego, gdzie złamiemy kilka ruchowych tradycji, a może nawet opracujemy własne kroki.

A jeśli po czterech godzinach z naszymi instruktorami będziecie czuć pewien niedosyt, zapraszamy na nasze zajęcia taneczne. Szczegóły >>


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum