Alfabet Wyobraźni od teraz w środy! Zapraszamy już 2 października

Od kilku lat pierwszy piątek miesiąca w Suwalskim Ośrodku Kultury kojarzył się wielu z Alfabetem Wyobraźni ze Sztuką prowadzonym przez Pana Mietka. Czas na małą zmianę. Teraz Pan Mietek na wszystkie kreatywne istoty będzie czekał w pierwsze środy miesiąca! Pierwsze takie spotkanie już 2 października!

Środa, 2.10.2019, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

Pan Mietek tradycyjnie prawie do ostatniej chwili trzymał w tajemnicy temat najbliższego spotkania, by zaskoczyć uczestników i zmusić do uruchomienia najgłębszych pokładów wyobraźni, szukania inspiracji w swoich przeżyciach, wspomnieniach, obserwacjach. Nie zdradzaliśmy więc długo, co szykuje, ale byliśmy pewni, że będzie to coś z panomietkową gwarancją dobrej zabawy! Zapraszamy na Bal Króla i Królowej Jesieni.

***

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – do tej pory w każdy pierwszy piątek w miesiącu, a od października 2019 roku w pierwszą w miesiącu środę – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.

Tak było podczas wrześniowego Alfabetu Wyobraźni:

fot. Bogusław Wasilewski


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum