ODWOŁANE | Alfabet Wyobraźni w surrealistycznym świecie

#WpadnijdoSOKu i wymyśl, namaluj lub narysuj surrealistyczny świat wesołych przedmiotów, który zaskoczy Twoich przyjaciół i rodzinę. Czy Twój ulubiony pluszak nie ma przypadkiem wąsów w stylu Salvadora Dalego, czapki Napoleona i czy nie jeździ konno ubrany w stylową maseczkę z epoki? Zapraszamy całe rodziny do kreatywnej artystycznej zabawy.

UWAGA! Wydarzenie odwołane.


Poniedziałek, 9.11.2020, godz. 15.00 i 16.30
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5
wstęp wolny | zalecana rezerwacja miejsca, zapisy tel. 87 563 85 10
I  grupa – godz 15.00-16.00   |   II grupa – godz 16.30-17.30
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Czy zegar odmierza czas, czy jest naleśnikiem? Czy żyrafa płonie i jest pomarańczowa? Salvador Dali, ołówki, pędzle i farby czekają właśnie na Ciebie. To oczywiste, że SOK bywa pomarańczowy, jak żyrafa.

Zapraszam na surrealistyczne familijne spotkanie ze sztuką. Można namalować swój sen, w którym rządzi logika z innego wymiaru, można stworzyć nierealny świat, istniejący wbrew regułom naszej fizyki. Wyobraźnia i zabawa to najważniejsze reguły naszego Alfabetu!Mieczysław Iwaszko, Pracownia Sztuk Pięknych SOK

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje!

Zdjęcie: Steve Johnson from Pexels.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Alfabet Wyobraźni, Warsztaty Rękodzieła, Wydarzenia nadchodzące