Alfabet wyobraźni ze Sztuką | Planety, kosmici, ufoludki

W marcu zgłębimy tematykę kosmicznych przestworzy. Stworzymy planety, sprawdzimy jak w naszej wyobraźni przestawiają się kosmici i ufoludki a wszystko to na zajęciach pt.” Alfabet wyobraźni ze sztuką i Panem Mietkiem”.

8.03.2023, godz. 16.00-17.00
Patio, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp wolny 
zamów transport door-to-door >>

W pierwszą marcową środę spotkamy się na warsztatach w Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Alfabet Wyobraźni ze Sztuką i Panem Mietkiem tym razem przeniesie nas w kosmiczne przestworza. Wyobraźnia niczym wszechświat nie ma granic, dlatego przedstawimy naszą wizję planet, ufoludków i kosmitów.

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdą pierwszą środę w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

Kategoria: Archiwum