Alfabet Wyobraźni ze Sztuką, SOK-iem i Panem Mietkiem

Mnóstwo zabawy dla dzieci i dorosłych. Co tym razem wymyśli Pan Mietek? W które rejony sztuki zaprosi uczestników spotkania? Działo się już bardzo dużo, ale wyobraźnia nie ma granic. Zapraszamy. Wstęp wolny!

Piątek, 6.05.2016, godz. 16:00
warsztaty dla dzieci (5-13 lat) i rodziców
foyer, I piętro, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Zapraszamy na niecodzienne warsztaty plastyczne prowadzone przez Mieczysława Iwaszko. Prawdziwy alfabet wyobraźni, z którym, z pomocą Sztuki, zapozna Was Pan Mietek. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci (5-13 lat) i dorośli.

Jak pokazuje doświadczenie, ci ostatni mają często nie mniej frajdy niż ich pociechy i nawet, jeśli nie rysują, chętnie dzielą się twórczymi pomysłami. Rysowaliśmy już na czarnych kartkach, tworzyliśmy różne postacie, stajenki… Ograniczeń nie ma prawie żadnych. Liczy się wyobraźnia i dobra zabawa!

Czas na kolejne warsztaty. Czym tym razem zaskoczy Pan Mietek? Gdzie poprowadzi uczestników wyobraźnia? 1 kwietnia była potrzebna do stworzenia prac pt. “Prosto ze szkoły”. Zobaczcie efekty:

Zdjęcia ze wszystkich spotkań w ramach cyklu „Alfabet Wyobraźni ze Sztuką, SOK-iem i Panem Mietkiem” można znaleźć na stronie Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez Mietka Iwaszko – KLIKNIJ >>>

Zapraszamy na następne warsztaty:
w 2016 r. – 3 czerwca, 2 września, 7 października, 4 listopada i 2 grudnia.

Kategoria: Archiwum