Alfabet Wyobraźni ze Sztuką, SOK-iem i Panem Mietkiem

Mnóstwo zabawy dla dzieci i dorosłych. Na marcowych zajęciach powstały niezwykłe postacie. Każdy stworzył taką, jaką mu się podobało. Co czeka na uczestników w prima aprilis? Robienie plakatów!

Piątek, 1.04.2016, godz. 16.00
warsztaty dla dzieci (5-13 lat) i rodziców
foyer, I piętro, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Zapraszamy na niecodzienne warsztaty plastyczne prowadzone przez Mieczysława Iwaszko. Prawdziwy alfabet wyobraźni, z którym, z pomocą Sztuki, zapozna Was Pan Mietek. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci (5-13 lat) i dorośli.

Jak pokazuje doświadczenie, ci ostatni mają często nie mniej frajdy niż ich pociechy i nawet, jeśli nie rysują, chętnie dzielą się twórczymi pomysłami. Rysowaliśmy już na czarnych kartkach, tworzyliśmy różne postacie, stajenki… Ograniczeń nie ma prawie żadnych. Liczy się wyobraźnia i dobra zabawa!

Podczas piątkowego spotkania w Suwalskim Ośrodku Kultury dzieci będą wykonywały prace pt. “Prosto ze szkoły” w technice pasteli suchych.  Dzieła posłużą do zrobienia plakatu promującego przedsięwzięcie organizowane przez Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach, Prezydenta Miasta Suwałk oraz Starostę Suwalskiego.

_DSC1444 _DSC1422 _DSC1405

Zdjęcia ze wszystkich spotkań w ramach cyklu “Alfabet Wyobraźni ze Sztuką, SOK-iem i Panem Mietkiem” można znaleźć na stronie Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez Mietka Iwaszko – KLIKNIJ >>>

Zapraszamy na następne warsztaty:

w 2016 r. – 6 maja, 3 czerwca, 2 września, 7 października, 4 listopada i 2 grudnia.

Kategoria: Archiwum