Alfabet Wyobraźni ze Sztuką. Wielkanocna historia

Słowa Alfabet, Wyobraźnia, Sztuka już od kilku lat kojarzą się z Panem Mietkiem. Zapraszamy na otwarte warsztaty, na których całe rodziny będą mogły sprostać kreatywnym, artystycznym, wyzwaniom! Podczas kwietniowego spotkania będziemy tworzyć wielkanocne kurki, zajączki i jajeczka, które ozdobią Wasz dom na święta!

6.04.2022, godz. 16.00-18.00
Patio, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp wolny 
zamów transport door-to-door >>

Pan Mietek ponownie zaprasza do sięgnięcia do pokładów wyobraźni, puszczenia wodzy fantazji, uruchomienia sektorów kreatywności i spotkania się ze sztuką! Podczas kwietniowego spotkania będziemy tworzyć wielkanocne kurki, zajączki i jajeczka, które ozdobią Wasz dom na święta!

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdą pierwszą środę w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

Kategoria: Archiwum