Art Plast „W mieście”

Zapraszamy rodziców i dzieci do zabawy w architekta. Na zajęciach spróbujemy zaprojektować miasto lub miasteczko z ciekawymi miejscami do zabawy i nauki oraz pięknymi zakątkami do wypoczynku rodzinnego. Liczymy na waszą kreatywność i wspaniałe pomysły. Do zobaczenia w pracowni plastycznej CENTRUM!

11.09.2021 r. godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona
zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy u instruktora, tel. 87 566 42 11
zamów transport door-to-door >>

Zapraszamy rodziny z dziećmi do pracy twórczej. Podróżując ulicami wielkiego miasta, zachwycamy się niezwykłą architekturą i nowoczesnymi wieżowcami. Wielkość zawsze przyciąga nasz wzrok, ale małe miasteczka także mają szczególny klimat! Nie znajdziemy tu „drapaczy chmur”, za to zobaczymy wspaniałe kamienice, pamiętające minione wieki. Jest to nasz skarb narodowy, o którym musimy pamiętać i zachowywać w lokalnej przestrzeni.

Jak sugeruje tytuł warsztatów, tym razem zapraszamy rodziców i dzieci do zabawy w architekta. Spróbują Państwo zaprojektować miasto lub miasteczko z ciekawymi miejscami do zabawy i nauki. Liczymy na waszą kreatywność i wspaniałe pomysły. Do zobaczenia w pracowni plastycznej CENTRUM!

Zapisy telefoniczne: 87 566 42 11

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracowania Plastyczna Centrum SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.


 

 

Kategoria: Archiwum