Art Plast “W sklepie z porcelaną”

Tytuł spotkania sugeruje, że odwiedzimy przestrzeń pełną pięknych, delikatnych cacuszek: filiżanek, kubeczków, świeczników, ozdób i drobiazgów na stół. I tak będzie, tyle że zamiast porcelany, do wykonania prac użyjemy mniej kruchej, papierowej materii. Stworzymy niepowtarzalną zastawę, która będzie cieszyła oko pięknymi zdobieniami.

12.06.2021 r. godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsca ograniczona
zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy u instruktora, tel. 87 566 42 11

Zapraszamy rodziny z dziećmi do pracy twórczej. Tytuł spotkania sugeruje, że będziemy za pomocą wyobraźni poruszali się w przestrzeni, gdzie znajdują się piękne, porcelanowe cacuszka: filiżanki, kubeczki, świeczniki, ozdoby i drobiazgi na stół. Oczywiście nie możemy zrobić prawdziwych porcelanowych filiżanek, ale możemy wykonać je za pomocą papieru. Aby ułatwić zadanie, przygotujemy kilka szablonów i pomysłów z których można będzie skorzystać. Następnie papierowe zastawy pomalujemy i dodamy własne elementy dekoracyjne. Efekty końcowe będą zaskakujące. Świat papierowych dekoracji może być także interesujący!

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracowania Plastyczna Centrum SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum, Art-Plast, Dla dzieci, Warsztaty Rękodzieła