Art Plast zaprasza do Miasta nad Czarną Hańczą

Jest takie miasto nad Czarną Hańczą… Pisali o nim sławni pisarze i poeci, portretowali je sławni malarze. Rzeka towarzyszy mu od lat, otulając niebieskim szalem zabytkowe budowle, parki, place zabaw i domy. Na warsztatach stworzymy własną malarsko-architektoniczną wizję Suwałk, całkowicie według Waszego pomysłu. 

Sobota, 3.10.2020 r. godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsca ograniczona
zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy u instruktora, tel. 87 563 85 43

O urodzie miasta nad Czarną Hańczą pisali sławni ludzie Suwałk i Suwalszczyzny. Miasto ciągle nas zachwyca, nie zależnie od pory roku czy pory dnia. Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca na spotkania, rozmowy czy spacery. Tak jak kiedyś tak i dziś rodziny mogą odpoczywać w parkach zieleni, na placach zabaw, nad zalewem Arkadia czy nad brzegami Czarnej Hańczy. W krajobrazie Suwałk rzeka jest ważnym punktem odniesienia. Jest świadkiem wielu dziejowych zawieruch i zmian. W szmerze jej wód, można jeszcze usłyszeć echa tamtych dni. Architekci tego miasta nie szczędzili czasu i sił aby stworzyć ciekawą architekturę. Patrząc na zabytki, mamy świadomość czegoś wyjątkowego, co zostało zapisane na trwałe, w każdym kamieni i cegle.Halina Mackiewicz

Zapraszamy rodziny z dziećmi do pracy twórczej. Za pomocą kartonów, papierowych brył geometrycznych, stworzymy wizerunek Suwałk.  To będzie Wasza wizja i Wasz pomysł. Gwarantujemy świetną zabawę.

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracowania Plastyczna Centrum SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum