Artystyczne Soboty z SOK-iem: Fri Stejdż Bend

Fri Stejdż Bend – koncert z cyklu Artystyczne Soboty z SOK-iem
Sobota, 1.08.2015, godz. 20:00
plac Marii Konopnickiej

Suwalska grupa, która jesienią 2014 roku grała dwukrotnie przed KULTEM, zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty pt. “Egzystencjalna”. Recenzentom album się spodoba, tym bardziej warto posłuchać Fri Stejdż Bend na żywo. Wstęp wolny.

Logo_FSB_yellow

Fri Stejdż Bend to dobrze znana na suwalskiej scenie formacja z 10-letnim już stażem.

Najnowszym sukcesem grupy jest udział w finale Jarocińskich Rytmów Młodych i występ na scenę legendarnego festiwalu w Jarocinie. Poprzednio Suwałki były reprezentowane na jednej z najważniejszych muzycznych imprez w Polsce przez Browar Blues Band 34 lata temu!

Innym sporym osiągnięciem Fri Stejdż Bend są dwa występy przed grupą KULT jesienią 2014 roku.

fristejdżbend

Dzięki Stypendium Artystycznemu Miasta Suwałki FSB nagrał i wydał swoją debiutancką płytę pt. „Egzystencjalna”. Utwory z tego albumu i sporo innych będzie można usłyszeć już 1 sierpnia na placu Marii Konopnickiej. Od godziny 20:00. Wstęp wolny!

Recenzje płyty “Egzystencjalna”:

“FRI STEJDŻ BEND i ich płyta “Egzystencjalna” sprawiała, że podczas pierwszego odsłuchu zmieniałem o niej zdanie jak w kalejdoskopie” – KLIKNIJ!

“Pierwsze długogrające wydawnictwo suwalskiej grupy Fri Stejdż Bend śmiało można opisać jako refleksyjny sarkazm. W albumie “Egzystencjalna” chodzi o coś więcej niż o muzykę” – KLIKNIJ!

“Suwalska grupa Fri Stejdż Bend i ich debiutacki album „Egzystencjalna” atakują Polskę. Co to właściwie oznacza? Liryka, liryka i jeszcze raz liryka!” – KLIKNIJ!


Ostatni koncert z cyklu ARTYSTYCZNE SOBOTY z SOK-iem:

22 sierpnia – Milena Łukasiewicz z zespołem

artystycznesoboty_plakatzfsb

Kategoria: Archiwum