ZMIANA TERMINU!!! BARANOVSKI | koncert

 
Z przyczyn niezależnych od Suwalskiego Ośrodka Kultury koncert BARANOVSKI został przełożony z 25 lutego 2023 r. na 8 października 2023 r. Bilety zachowują ważność.

BARANOVSKI a właściwie Wojciech Baranowski, to polski wokalista, znany również jako producent i twórca tekstów piosenek. Na swoim koncie ma cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku“, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Zapraszamy na koncert BARANOVSKIEGO w Suwałkach już 25 lutego!
 
8.10.2023, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II  5

bilety: 100, 110, 120 zł  KUP TUTAJ >>> lub w kasie SOK
zamów transport door-to-door >>

organizator: Radpol Andrzej Radek

Właśnie minął rok od premiery drugiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „BARANOVSKI 2“. To na tej płycie znalazły się przebojowe single „Nie mamy nic“, „Momenty“, „Wolność“ oraz przede wszystkim „Lubię być z nią“. Klipy do tego ostatniego w wersjach studyjnej i akustycznej przekroczyły już 55 milionów wyświetleń na YT, sam singiel stał się Diamentowym. Album „BARANOVSKI 2“ nagrodzony został Złotą Płytą, podobnie jak wydany w 2019 rok płytowy debiut BARANOVSKIEGO pt. „Zbiór“. Ostatni rok to dla BARANOVSKIEGO przede wszystkim intensywna trasa koncertowa. W samym tylko letnim sezonie artysta wraz ze swoim zespołem zagrał ponad 50 koncertów, występując m.in. na Męskim Graniu oraz festiwalach Olsztyn Green i Re:Rzeszów. Obecnie BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się wiosną 2023 roku. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel „Joker“. Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się wokalista, muzyk, kompozytor i producent Wojtek Baranowski. Zadebiutował w 2018 roku, rok później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku“, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Cztery lata od debiutu może się pochwalić Złotymi Płytami za oba dotychczas wydane albumy, Diamentowymi i Platynowymi Płytami za single, dwoma numerami jeden na oficjalnym Airplay Chart oraz opinią jednego z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzyki pop.

BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się w pierwszej połowie 2023 roku. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel Joker.
 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące