Bo w karnawale jest wspaniale! | Audycja edukacyjna z Suwalską Orkiestrą Kameralną

Podczas naszego muzycznego spotkania posłuchamy najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych karnawałowych rytmów. Na scenie zabrzmią polki, marsze i walce, które goszczą na największych światowych scenach! Dzieci będą mogły uczestniczyć we wspaniałej uczcie muzycznej a także pobawić się razem z muzykami ciekawymi rytmami i melodią.

10.02.2023, godz. 10.00
Sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 10 zł w kasie SOK | audycje dla grup zorganizowanych | POBIERZ OFERTĘ>>
rezerwacje: tel. 87 563 85 18  | obowiązują zniżki z Suwalską Kartą Mieszkańca

Audycja dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej i przedszkolnych starszaków; czas trwania ok. 45 minut.

Audycja będzie zawierała ćwiczenia ruchowe i elementy tataizacji – obrazowej i łatwej dla przyswojenia przez dzieci nauki realizacji zapisu rytmicznego za pomocą sylab rytmicznych. Jest również doskonałą formą przekazu (nauka poprzez zabawę), niezwykle pobudzającą kreatywność i wyobraźnie muzyczną dziecka.
Edukacyjne audycje muzyczne SOK to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Ich założeniem jest umuzykalnianie, uwrażliwianie i kształtowanie gustów muzycznych dzieci, a w dłuższej perspektywie – przygotowywanie najmłodszych słuchaczy do odbioru kultury muzycznej.
Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.
 
Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej zagrają pod dyrekcją maestro Cezarego Gójskiego.
 
Scenariusz i prowadzenie audycji: Marta Łagoda
 
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury
 

Kategoria: Archiwum