Casting do Fresh Faces World w SOK

Chcesz zostać modelką lub modelem? Jesteś w wieku od 14 do 23 lat? To Twoja szansa! Casting do najnowszej edycji konkursu FRESH FACES WORLD odbędzie się w sobotę, 11 stycznia o godz. 16.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Sobota, 11.01.2020, godz. 16.00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

 

wstęp wolny
na casting należy zabrać: czarne leginsy lub spodnie oraz czarną lub białą dopasowaną podkoszulkę, szpilki, a także kostium kąpielowy

Agencja Magteam Model Management organizuje w Polsce już piątą autorską odsłonę konkursu o nazwie FRESH FACES WORLD. Zgłoszenia można wysłać również poprzez stronę konkursu: www.freshfacesworld.com (zakładka CASTING). Zwycięzca Fresh Faces World podczas gali finałowej w Warszawie otrzyma główną nagrodę o wartości 50.000 PLN – wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs talentów/modeli IMTA, a także sesję modową w prestiżowym magazynie. Ambasadorką Fresh Faces World jest polska topowa modelka Alexa Łuczak, odkryta przez Magteam Model Management.

KONKURS​ Fresh Faces World to zderzenie profesjonalnego świata modelingu z entuzjazmem i świeżością młodych ludzi. Ta niezwykła kompilacja sprawia, że konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii. Co rok zwycięzca FRESH FACES WORLD ma otwarte drzwi do kariery w świecie mody! Sesje zdjęciowe, pokazy mody, sławni fotografowie, wielcy projektanci, cenione agencje, a także podróże, bezcenne przyjaźnie i fascynujące przygody to tylko przedsmak fascynującej pracy w branży modelingu. Edytorial mody w “Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Officiel”, „Cosmopolitan”, „LNE”, czy „Glamour” – to marzenie ziściło się już niejednemu laureatowi z poprzedniej edycji. Praca u takich projektantów jak: Emporio Armani, Calvin Klein, DKNY, KENZO czy MaxMara dla wielu z nich stała się rzeczywistością.

O sukcesie nie decyduje jednak przypadek, lecz międzynarodowe jury potentatów branży mody i show biznesu. Laureat wyłoniony w Fresh Faces World zostaje automatycznie zakwalifikowany do największego na świecie konkursu modeli i talentów IMTA w Nowym Jorku (The International Modeling and Talent Association). Już sam udział w tym wydarzeniu daje możliwość zaprezentowania się przed 150 agencjami z całego świata i zdobycia licznych międzynarodowych kontraktów w branży modelingu.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum