Spotkania twórcze z Teatrem Lalki i Aktora. Nabór do zespołu

Marzysz o scenie? Mamy coś właśnie dla Ciebie! Teatr Lalki i Aktora z Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą ze słowem, formą plastyczną i wszelką ekspresją twórczą do udziału w spotkaniach twórczych.

od 14.09.2020
pracowania 2.25, ul. Jana Pawła II 5

Fot. Natalia Kaja Chmielewska

Teatr to emocje, niezapomniana przygoda, doskonała forma porozumiewania się z ludźmi, niebanalna rozmowa i sposób otwierania się na drugiego człowieka, to wreszcie ważne przyjaźnie na długie lata i wartościowe spędzanie wolnego czasu.

Nabór prowadzimy dla dzieci od 6. rokuż życia, młodzieży i dorosłych od 18 do 118 lat. 

Zapisy prowadzi Joanna Łupinowicz, aktorka, reżyserka, instruktorka teatralna SOK. Szczegółowe informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.30 pod numerem telefonu 87 563 85 33 lub 508 327 613.  

 

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

  

Kategoria: Aktualności, Nabór, Wydarzenia nadchodzące