Dołącz do Suwałki Gospel Choir i śpiewaj gospel

Śpiewają z najlepszymi, teraz Ty możesz śpiewać z nimi. Suwałki Gospel Choir to energia, pasja, radość, entuzjazm oraz występy z gwiazdami z kraju i zagranicy podczas koncertów Soulwałki Gospel Festival. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe. Nie ma specjalnych przesłuchań i naboru. Swoich sił może spróbować każdy. Wystarczy przyjść na próbę chóru. 

Wtorki i czwartki od 29.09.2020
godz. 16.30-18.30

Sala Prób, ul. Jana Pawła II 5

Zapisy prowadzi dyrygentka Suwałki Gospel Choir Anna Szafranowska. Chętnych zapraszamy we wtorki i czwartki w godz. od 16.30 do 18.30 do Sali Prób (0.27) Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Jana Pawła II 5.

Zamknij oczy i otwórz duszę, a twoje serce zacznie bić w rytmie gospel. Ta muzyka ma potężną moc jednoczenia ludzi, błyskawicznie uwodzi duszę i ożywia ciało. Gospel to coś więcej niż muzyka – to filozofia życiowa i poczucie wspólnoty.” Anna Szafranowska

W programie zajęć: nauka i doskonalenie techniki śpiewu rozrywkowego oraz utworów gospel oraz warsztaty i wspólne występy z gwiazdami muzyki gospel. Nabór do chóru jest możliwy w trakcie całego sezonu. Miesięczna opłata za uczestnictwo w zajęciach wynosi 40 zł. 

Suwałki Gospel Choir to pierwszy i jedyny suwalski chór gospel, założony w 2006 r. i prowadzony przez Annę Szafranowska. SGC to grupa pasjonatów wspólnego śpiewu i muzyki. To nie tylko chór, to także zgrana paczka przyjaciół połączona miłością do gospel. Śpiewają z energią i radością, chętnie dzieląc się swoją pasją podczas koncertów. Mogą się pochwalić współpracą i występami z profesjonalnymi wokalistami, dyrygentami i kompozytorami z Polski i zagranicy, m.in.: VOO VOO, Waglewski Fish Emade, Norris Garner (USA), Philip Carter (USA), Michele John (GB), John Tillery (USA), Isaac E, Howard (USA), Colin Vassel (GB), Lea Kjeldsen (Dania), Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki (Sound’n’Grace,), Gabi Gąsior (Holy Noiz), Beata Stasiak (Soul Connection Gospel Grup), Szymon Markiewicz (PL/USA) oraz chórami Living Sacrifice (USA), Sound of Victory (USA), Joyces Gospel Choir (Dania). Występowali na festiwalach Foozas 2009 (Litwa), Suwałki Blues Festival (2010, 2016, ???), Jesień z Bluesem (2010); koncertowali również w Niemczech i na Litwie.

Anna Szafranowska – wokalistka, dyrygentka i założycielka Suwałki Gospel Choir, instruktorka śpiewu w Suwalskim Ośrodku Kultury. Pomysłodawczyni  i dyrektor artystyczny festiwalu muzyki gospel Soulwałki Gospel Workshop (edycje 2016-2019), na który zaprasza największe gwiazdy gospel z Polski i świata. W latach 2002-2005 związana z najstarszym polskim chórem gospel Kraków Gospel Choir.

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Aktualności, Nabór