Dziecięca Akademia Rękodzieła: Kwiatki na Dzień Matki

Kwiaty to wyjątkowe rośliny. Za ich pośrednictwem możemy przekazać naszym mamom jak bardzo je kochamy i jak ważne są w naszym życiu! 14 maja patio SOK zamieni się w kolorową łąkę za sprawą tekstylnych tulipanów, karminowych róż z krepiny, bratków i bławatków z filcu. Z takim własnoręcznie wykonanym bukietem każde dziecko będzie przygotowane do świętowania z mamami ich dnia.

14.05.2022, godz. 11.00-13.00
Patio SOK, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 8 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
zamów transport door-to-door >>

liczba miejsc ograniczona
prowadzenie: Lidia Żyniewicz
więcej informacji: tel. 785 04 11 77, 87 563 85 22, e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

Kwiaty to wyjątkowe rośliny, cieszą nasz wzrok ale niosą też za sobą pewien komunikat. Za ich pomocą możemy przekazać naszym mamom jak bardzo je kochamy i jak ważne są w naszym życiu. 14 maja w sobotnie przedpołudnie patio SOK zamieni się w kolorową łąkę za sprawą wielobarwnych kwiatów wykonanych przez dzieci. Pojawią się tekstylne tulipany, karminowe róże z krepiny, bratki i bławatki z filcu i tasiemki. Z takim własnoręcznie wykonanym bukietem kwiatów każde dziecko będzie przygotowane do świętowania z mamami ich dnia.
Zajęcia poprowadzi Lidia Żyniewicz.
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

 

Kategoria: Archiwum