Dziecięca Akademia Rękodzieła. Wiosna, wiosna, ach, to ty!

Zapraszamy na spotkanie z wiosną. Przyroda budzi się do życia po zimowym śnie, zbliżają się święta wielkanocne. Na warsztatach wykonamy zajączki, króliczki i baranki na świąteczny stół, ale także zagadki, szyfry i rebusy o wiosenno-wielkanocnej tematyce. Na najbardziej pracowitych adeptów Dziecięcej Akademii Rękodzieła czekają niespodzianki!

9.04.2022, godz. 11.00-13.00
Patio SOK, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 8 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
zamów transport door-to-door >>

liczba miejsc ograniczona | opłata obejmuje szkolenie, materiały i narzędzia
prowadzenie: Lidia Żyniewicz
więcej informacji: tel. 785 04 11 77, 87 563 85 22, e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

 

Dziecięca Akademia Rękodzieła zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z wiosną. Uczestnicy kwietniowych zajęć wykonają wiosenną dekorację pełną barw przyrody budzącej się do życia po zimowym śnie. Nie zabraknie uroczych zajączków, króliczków i baranków, symbolizujących zbliżającą się Wielkanoc.

Oprócz twórczej zabawy dla zręcznych paluszków, będzie się można zmierzyć z zagadkami, rebusami i szyframi o tematyce wiosenno-wielkanocnej. Ale to nie wszystko! Na najbardziej pracowitych i aktywnych adeptów Dziecięcej Akademii Rękodzieła czeka niespodzianka. 

 

 

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

 

Kategoria: Archiwum