Dziecięca Akademia Rękodzieła “Sowa mądra głowa”

Czas wakacji już za nami, zatem pora rozruszać umysły na kreatywnych warsztatach “Sowa mądra głowa”! Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła SOK zaprasza na ciekawe zajęcia plastyczne. Dzieci klejąc, szyjąc i wycinając kształty z różnych materiałów wykonają sowy, sówki i sóweczki.

4.09.2021, godz. 10.30-12.30
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 7 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona

Dziecięca Akademia Rękodzieła na początek roku szkolnego zaprasza dzieci na spotkanie z sową, ptakiem będącym symbolem wiedzy i mądrości. Dzieci klejąc, szyjąc i wycinając kształty z różnych materiałów wykonają sowy, sówki i sóweczki. Młodzi adepci Akademii Rękodzieła rozwiążą również zagadki, łamigłówki oraz rebusy przygotowując w ten sposób swoje „szare komórki” do zbliżających się szkolnych wyzwań.

Warsztaty prowadzić będzie Lidia Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

 

 

 

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum