Filharmonia Suwałk | Lubię wracać tam gdzie byłem | Koncert piosenek Zbigniewa Wodeckiego

Zapraszamy na październikową Filharmonię Suwałk, podczas której wysłuchamy piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie SOK wystąpi Suwalska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Krzysztofa J. Kozakiewicza wraz z solistami Natalią Winnik, Jakubem Milewskim, Marcinem Jajkiewiczem.

14.10.2022, godz. 20.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety 40 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 
z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%
zamów transport door-to-door >>

Usłyszymy między innymi utwory takie jak: “Walc Embarras”, “Opowiadaj mi tak”, “Pszczółka Maja”, “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Izolda”, “Teatr uczy nas żyć”, “Lubię wracać”, “Znajdziesz mnie znowu”, “Nad wszystko uśmiech Twój”, “Nauczymy się żyć obok siebie”, “Chałupy welcome to”, “Zacznij od Bacha”, “Oczarowanie”.

 

 

 

 

 

 

Zbigniew Wodecki – instrumentalista, kompozytor, aranżer. Przygodę z muzyka rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył Państwową Szkołę Muzyczna II stopnia w Krakowie w klasie skrzypiec Juliusza Webera. W 1972 roku zadebiutował jako piosenkarz na Festiwalu w Opolu. Mówił o sobie, że jest “śpiewającym muzykiem”.

Na zdjęciu Zbigniew Wodecki podczas koncertu w Suwalskim Ośrodku Kultury w 2015 roku. Fot. Piotr Kopciał. 

 

 
 
 
 
 
Sponsor:
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum