Filharmonia Suwałk: Miłość Ci wszystko wybaczy

Podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, Suwalskiej Orkiestrze Kameralnej towarzyszyć będą muzycy The Consonance Trio oraz Kasia Garłukiewicz. Usłyszymy największe szlagiery dwudziestolecia międzywojennego z repertuaru H. Ordonówny, E. Bodo i M. Fogga, utwory Haliny Kunickiej, muzyka z filmu “Czarna Dama” i autorskie kompozycje zespołu.

Piątek, 8.03.2019, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 30 i 15 (ulgowe) zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 
Obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >> 

Gośćmi Suwalskiej Orkiestry Kameralnej będą muzycy The Consonance Trio, młodzi i utalentowani zawodowi muzycy: Max Fedorov (pianista, kompozytor i aranżer), Wojciech Bronakowski (perkusista i kompozytor) i Piotr Chociej (kontrabasista, gitarzysta basowy). Wyjątkowo elastyczni artystycznie, grają nie tylko muzykę klasyczną, ale także jazz, etno i szeroko pojętą muzykę rozrywkową. Podczas koncertu w  Suwałkach towarzyszyć im będzie Kasia Garłukiewicz, wokalistka, kompozytorka i producentka muzyki filmowej, szerszej publiczności znana jako finalistka programu TVP 1 “Śpiewaj i walcz” (z zespołem deMorela). 

Usłyszymy między innymi takie szlagiery lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, jak: “Sex appeal” z repertuaru Eugeniusza Bodo (z filmu “Piętro wyżej”, 1937 r.), “To ostatnia niedziela” z repertuaru Mieczysława Fogga (1935 r.), “Na pierwszy znak” i tytułowe “Miłość ci wszystko wybaczy” Hanki Ordonówny (z filmu “Szpieg w masce”, 1933 r.). Zabrzmi również nieco późniejszy przebój Haliny Kunickiej “Niech no tylko zakwitną jabłonie” oraz “Warto trwać”, klimatyczne tango z filmu “Czarna Dama”, pierwszej fabularnej produkcji filmowej, której akcja rozgrywa się na terenie przedwojennej Białostocczyzny, do którego The Consonance Trio nagrał muzykę. 


Kasia Garłukiewicz na co dzień udziela się w różnorodnych projektach artystycznych od jazzu, muzyki etnicznej, kabaretowej, hiphopu po szeroko rozumianą muzykę rozrywkową. Supportowała takie gwiazdy jak Kayah, Varius Manx, śpiewała na jednej scenie ze Smolikiem. Z zespołem deMorela doszła do finału programu “Śpiewaj i walcz”, a jako Kasia Kubik pojawiła się w programie “The Voice of Poland”. Zajmuje się komponowaniem, pisaniem tekstów, aranżacją i produkcją własnej muzyki, również filmowej. Jako trenerka wokalna pomaga innym odnaleźć swój głos.

The Consonance Trio powstał w 2014 roku przez trzech przyjaciół, zawodowych muzyków na co dzień pracujących przy wielu różnych projektach. Muzyka, którą tworzą jest wspólnym mianownikiem rozmaitych zainteresowań muzycznych począwszy od muzyki klasycznej poprzez jazz, muzykę etniczną do szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. W 2015 roku zespół nagrał swoje pierwsze single: Tower oraz Childhood. W 2016 roku The Consonance Trio zagrali autorskie koncerty w Millionova Fabryka Designu i Monopolis w Łodzi. W latach 2016-2017 zagrali cykl koncertów z chórem Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie i okolicach. W lipcu 2017 roku zagrali autorski koncert w klubie muzycznym Fama w Białymstoku (koncert z cyklu Lato w Mieście). W styczniu 2017 roku The Consonance Trio zagrali z Chórem Opery i Filharmonii Podlaskiej koncert galowy z okazji dziesięciolecia chóru OiFP w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. W 2018 roku zaczęli współpracę z Suwalską Orkiestrą kameralną. Nagrali ścieżkę dźwiękową do pierwszej części filmu fabularnego „Czarna Dama” premiera którego odbyła się w kwietniu 2018r. Zagrali oprawę muzyczną na uroczystości Podlaska Marka Roku 2018r. Operze i Filharmonii Podlaskiej. Skład zespołu: Max Fedorov – pianista, kompozytor, aranżer, Wojciech Bronakowski – perkusista, kompozytor, Piotr Chociej – kontrabasista, gitarzysta basowy. 


Mecenas Koncertu 

 


 

Kategoria: Archiwum