Galeria Patio wypełniona pracami artystów z Pracowni Sztuk Pięknych

Jest się czym pochwalić. Mieczysław Iwaszko odkrywa przed światem kolejne prace uczniów i absolwentów Pracowni Sztuk Pięknych działającej w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Wystawa prac z Pracowni Sztuk Pięknych SOK
od 19.07.2016
Galeria Patio SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Wstęp wolny. Wystawa czynna do 25 sierpnia 2016 roku.

Po raz kolejny Pracownia Sztuk Pięknych ujawnia prace swoich uczniów i absolwentów. Prowadzący pracownię Mieczysław Iwaszko wybrał kilkadziesiąt dzieł i dziełek, które powstały pod jego czujnym okiem. Zapraszamy do oglądania!
afisz_wystawaPracownia Sztuk Pięknych prowadzi działania edukacyjne, których celem jest rozwój komunikacji estetycznej z odbiorcą w trakcie realizowanych zajęć z zakresu techniki, warsztatu, analizy dzieł sztuki, historii sztuki, estetyki itp., jak również przeżywanie i doznanie różnych idei sztuk pięknych, pobudzanie i dogłębne przeżywanie sztuki w kontekście pracy edukacyjno-pedagogicznej jak i  terapeutycznej. Na zajęciach organizowane są zajęcia malarskie, rzeźbiarskie, graficzne, rysunkowe, z podstaw rysunku oraz znajomości szeroko pojętej kultury i sztuki. Tworzymy instalacje artystyczne i happeningi, opracowujemy zadania i hasła artystyczne oraz umiejętność odpowiedzi na te zagadnienia.

Kategoria: Archiwum