Gramy do nieba | koncert Szczepana Sześciło

Zapraszamy na pierwszy z serii koncertów Gramy do nieba, urokliwy wieczór z muzyką. Koncert w kameralnej atmosferze zagra Szczepan Sześciło. Będzie refleksyjnie i melodyjnie. Spotykamy się przy fontannie na ulicy Minkiewicza w Suwałkach!

21.07.2021, godz. 20.00
Fontanna przy ul. Minkiewicza w Suwałkach

wstęp wolny

21 lipca rozpoczynamy serię koncertów Gramy do nieba. Urokliwy wieczór z muzyką odbędzie się przy fontannie na ul. Minkiewicza w Suwałkach. Koncert w kameralnej atmosferze zagra Szczepan Sześciło. Będzie refleksyjnie i melodyjnie. 

Szczepan Sześciło, zawodowy muzyk, od młodych lat jest pasjonatem gitary. Ukończył wszechnicę muzyczną w klasie gitary. Zdobytą wiedzą chętnie dzieli się z młodzieżą, ucząc gry na gitarze klasycznej oraz akompaniamentu. 

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do Regulaminu wydarzenia oraz do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.

Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>  
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>

 

Kategoria: Archiwum, Muzyka i taniec