Gramy do nieba | Koncert zespołu “Po Prostu Tak”

Zapraszamy na kolejny muzyczny wieczór z serii koncertów Gramy do nieba. Poetyckie utwory w kameralnej atmosferze zaprezentuje zespół Po Prostu Tak, z Lipska nad Biebrzą. Grupa w swoim repertuarze posiada autorskie utwory oraz covery znanych zespołów takich jak: Stare Dobre Małżeństwo, Cisza jak ta, czy ballady Okudżawy. Spotykamy się na skwerze przy ul. Franciszkańskiej!

28.07.2021, godz. 20.00
Skwer przy ul. Franciszkańskiej w Suwałkach

wstęp wolny
wydarzenie organizowane w obowiązującym reżimie sanitarnym

Koncerty “Gramy do nieba” odbywają się w przestrzeni podwórek osiedlowych, ulic, skwerów, w miejscach rekreacji i odpoczynku mieszkańców Suwałk. Tym razem wieczór z muzyką odbędzie się na skwerze przy ul. Franciszkańskiej. Plenerowy koncert zagra zespół Po Prostu Tak, z Lipska nad Biebrzą. Zespół powstał w 2005 roku. Na początku swej działalności grupa grała covery takich zespołów jak Stare Dobre Małżeństwo, Wolna Grupa Bukowina, Czerwony Tulipan i innych. Po sześcioletniej przerwie, zespół powrócił do grania w 2016 roku w nowym składzie i pod nową nazwą. Od niedawna komponują własne utwory, ale nadal grają też znane covery zespołów z gatunku piosenki poetyckiej.

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do Regulaminu wydarzenia oraz do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.

Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>  
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>

 

Kategoria: Archiwum, Muzyka i taniec