Grudniowy Alfabet Wyobraźni z zimowo-świąteczną tajemnicą

Co tym razem przygotował Pani Mietek? Czym zaskoczy w tym zimowo-świątecznym czasie? Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, iż tematem nadchodzących zajęć będą… święta oczywiście. A na stołach pojawi się duużo masy solnej. Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków.

Środa, 11.12.2019, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Co miesiąc Alfabet Wyobraźni ze Sztuką uwalnia nasze pokłady kreatywności. Rodzinne zajęcia prowadzone w Galerii Patio przez Mieczysław Iwaszko ponownie zamienią Suwalski Ośrodek Kultury w kreatywną przestrzeń kipiącą twórczym gwarem i tryskającą wyjątkowymi pomysłami. Wiekowych ograniczeń nie ma żadnych, więc do tworzenia-zabawy mogą włączyć się też rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo.

Temat prowadzonych zajęć trzymany jest w tajemnicy do ostatniej chwili i stanowi twórcze zaskoczenie mające stymulować wyobraźnię. Co tym razem przygotował Pani Mietek? Czym zaskoczy w tym zimowo-świątecznym czasie? Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, iż tematem nadchodzących zajęć będą… święta oczywiście 🙂 A na stołach pojawi się duużo masy solnej. 

Tak bawiliśmy się podczas listopadowego Alfabetu Wyobraźni…

… a tak było podczas Alfabetu Wyobraźni w grudniu 2018 roku

fot. Bogusław Wasilewski

***

Zajęcia prowadzone są przez Mieczysława Iwaszko, artystę plastyka, pedagoga, instruktora SOK, prowadzącego w Suwalskim Ośrodku Kultury Pracownię Sztuk Pięknych.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum