Hip-hop OPEN Stage zaprasza

Jesteś fanem klasycznych hip-hopowych bitów czy wolisz rapowanie do sugestii z widowni? Twój klimat to spontaniczny freestyle czy rytmiczny beatbox? Na scenie Kawiarni Artystycznej w SOK Noniewicza 71 znajdzie się miejsce na każdy flow. Oldskul czy niuskul, u nas możesz być sobą i podzielić się swoimi wajbami z publicznością.

11.06.2022, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

Hip-Hop OPEN Stage zaprasza wszystkich twórców i fanów hip-hopu, rapu, freestyle’u, beatboxu, poszukiwaczy dobrych wibracji i poruszających rytmów do zaprezentowania się na scenie Kawiarni Artystycznej SOK przy ul. T. Noniewicza 71. Jeśli grasz na instrumencie, sam jesteś swoim instrumentem, śpiewasz, tworzysz muzykę lub teksty, to czekamy na Ciebie. 

Startujemy 11 czerwca od godziny 17.00. Wstęp wolny! Zachęcamy do udziału wszystkie samorodne talenty z suwalskiego środowiska hip-hopowego do zaprezentowania swoich tekstów i muzyki. 

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum