Idzie wiosna, a u Władców Kreacji kiełkują pomysły

Kolejne spotkanie Władców Kreacji odbyło się 18 marca –  na kilka dni przed początkiem wiosny. I chociaż Kreatorzy nie zapadli w sen zimowy, to wraz z zapowiadającymi nową porę roku promieniami słońca, zaczęły im kiełkować w głowach nowe pomysły.

“Postanowiliśmy zajmować się więcej przedmiotami użytkowymi, więc szyliśmy torby i zaczęliśmy ozdabiać mebelki. Wciąż poszukujemy nowych idei i otwarci jesteśmy na nowych ludzi którzy je przyniosą” – powiedział Paweł Bydelski, pomysłodawca spotkań z cyklu Władcy Kreacji.

Łączymy przedsięwzięcia!
20 marca w Sali Kameralnej SOK odbędzie się pierwsze spotkanie w tegorocznym cyklu Drogi Kontrkultury. Będzie slam, jam session i malarska improwizacja. Publiczność została poproszona o zabranie ze sobą książek (nie muszą być nowe). Te posłużą do obdarowania artystów, którzy przypadną im do serca.

Z kolei Władcy Kreacji dostarczą uszyte przez siebie torby, aby laureaci działań podczas Dróg Kontrkultury mieli w czym, w przypadku otrzymania jej, zabrać do domu literaturę.

Władcy Kreacji nieustannie zapraszają wszystkich chętnych na następne spotkania. Na kolejne spotkanie (2 kwietnia 2015 roku o godzinie 18:00 w foyer Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Papieża Jana Pawłą II 5) można zabrać ze sobą:

– resztki akrylowych farb, które zostały po remontach
– stare krzesła i inne małe meble do ozdobienia
– maszyny do szycia
– tkaniny
– popsute płyty CD
– pomysły i środki do ich realizacji – panuje tu wielka dowolność

Tak było na spotkaniu Władców Kreacji 18 marca 2015 roku:

Zdjęcia Piotra Kopciała

 Zdjęcia Pawła Bydelskiego:

Kategoria: Galerie