IV Międzynarodowe Targi Budowlane DOM i OGRÓD Suwałki 2015

14 czerwca 2015 roku w Suwalskim Ośrodku Kultury (ul. Papieża Jana Pawła II 5) odbędą się IV Międzynarodowe Targi Budowlane DOM i OGRÓD Suwałki 2015. W tym roku zaprezentuje się ponad stu wystawców z Polski i z zagranicy. Targom towarzyszyć będą dwa nowe projekty: Akademia Dobrych Wnętrz oraz MOTO EXPO.

Odbywające się już po raz czwarty Targi, to przede wszystkim szansa dla firm na zaprezentowanie w ciągu jednego dnia wielotysięcznej publiczności własnej oferty detalicznej oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Firmy zaprezentują nowe produkty i usługi ze swojej oferty, a także przygotują specjalne targowe promocje. Wystawiają się przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży budowlanej, deweloperzy i instytucje finansowe oraz dilerzy samochodowi.

W tym roku targom budowlanym towarzyszyć będzie motoryzacyjna impreza wystawiennicza MOTO EXPO SUWAŁKI 2015. Dziedziniec przy sali wystawienniczo-koncertowej SOK zapełni się najnowszymi modelami aut osobowych i dostawczych, również tymi niedostępnymi na co dzień w ofercie lokalnych dilerów. MOTO EXPO to doskonała okazja dla osób planujących zakup nowego auta. W jednym miejscu zasiąść będzie można za kierownicą wielu aut i porównać ich wygląd, wyposażenie, jakość użytych materiałów oraz… wysokość rabatów.

moto

Kolejny nowy projekt tegorocznych Targów to Akademia Dobrych Wnętrz. Podczas tegorocznej edycji Targów Budowlanych w Suwałkach, stworzona zostanie specjalna strefa wystawiennicza, w której skupione zostaną firmy zajmujące się projektowaniem funkcjonalnych domów i mieszkań, projektanci i dekoratorzy wnętrz, firmy oferujące artystyczną aranżację wnętrz, dystrybutorzy unikatowych mebli i innych artykułów niezbędnych do wykończenia mieszkania czy domu.

W tym roku oprócz tradycyjnego już konkursu na najlepsze stoisko targowe (wybierane głosami zwiedzających oraz kapituły konkursowej) odbędzie się też konkurs na Najlepszą Inwestycję Mieszkaniową w Suwałkach. W konkursie na najlepsze stoisko targowe, nagrody otrzymają tradycyjnie zarówno zwiedzający, którzy wezmą udział w głosowaniu (sprzęt RTV i AGD, ) jak i zwycięska firma (zaproszenie dla dwóch osób na weekend z atrakcjami w trzygwiazdkowym Hotelu Miłomłyn Zdrój na Mazurach).

Z roku na rok poszerza się wachlarz firm uczestniczących w suwalskich Targach Budowlanych. Kolejną nowością podczas tegorocznych Targów będą firmy ubezpieczeniowe oraz uczelnie wyższe i firmy szkoleniowe oferujące związane z branżą budowlaną kierunki kształcenia. Warto też wspomnieć proekologiczny aspekt Targów – w tym roku we współpracy z firmą AJRecykling uruchomiony zostanie punkt zbiórki elektro śmieci. Każdy kto dostarczy na stoiska targowe AJRecykling zużyty sprzęt RTV i AGD może liczyć na miły upominek.

targi

Targi to również okazja dla zwiedzających do skorzystania ze specjalnych zniżek nawet do kilkudziesięciu procent. Tyko na Targach można nabyć, jak deklarują wystawiający się deweloperzy, nowe mieszkanie nawet kilkanaście tysięcy taniej. Internetowe Biuro Nieruchomości www.nieruchomosci.suwalki.info , sponsor Targów przygotował specjalną promocję “Zamień Stare na Nowe”. Każdy klient który zdecyduje się skorzystać z kompleksowej pomocy biura w sprzedaży starego mieszkania i kupna nowego (zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego) otrzyma w prezencie markowy telewizor LED 40”. Inne atrakcyjne promocje szykują też deweloperzy, banki oraz wystawiajcie się na Targach firmy handlowe i usługowe.

Targom towarzyszy międzynarodowa konferencja “Finansowe, prawne i organizacyjne aspekty wymiany handlowej i współpracy biznesowej pomiędzy podmiotami z Polski i Białorusi”

Organizatorem IV Międzynarodowych Targów Budowlanych jest Północno-Wschodnie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych oraz Agencja Interaktywna IT-SERVICE. Wydarzenie poprzedza szeroko zakrojona kampania promocyjna. W tym roku znaczna część kampanii reklamowej realizowana jest w języku litewskim i skierowana zarówno do litewskich wystawców jak i Litwinów zwiedzających Targi.

Wszystko o targach na stronie internetowej: www.targibudowlane2015.suwalki.info

Zobacz także:

IV Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I OGRÓD SUWAŁKI 2015 na Facebooku – KLIKNIJ!

MOTO EXPO SUWAŁKI 2015 na Facebooku – KLIKNIJ!

AKADEMIA DOBRYCH WNĘTRZ SUWAŁKI 2015 na Facebooku – KLIKNIJ!

plakat

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące