Jak poznać człowieka? Podsłuchać!

Film “Zanim noc nas nie rozdzieli” w Dyskusyjnym Klubie Filmowy “13” –
Poniedziałek, 15.12.2014, godz. 18:00
Sala Kameralna SOK, ul. Jana Pawła II 5

Nie ma bardziej autentycznych rozmów niż te… podsłuchane! Rosyjska komedia” oparta jest o dialogi zasłyszane w szpanerskiej restauracji w Moskwie. I tylko żal, że w rzeczywistości nie ma takich kelnerów.

Bilety: 10 złotych na www.bilety.soksuwalki.eu i w kasie SOK. Obowiązuje Karta „Suwalska RODZINA PLUS”

„Zanim noc nas nie rozdzieli” (2012)
reż. Boris Khlebnikov
gatunek: Dramat, Komedia
produkcja: Rosja
czas trwania: 71 minut

Komedia oparta na autentycznych rozmowach – zarówno zabawnych, jak i smutnych – podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji.

zanimnocnasnierozdzieli1

Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią „a pieprzyć to wszystko”, wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia teściowej. Lecz nade wszystko o prawdziwej miłości, która rodzi się w tętniącej gwarem kuchni, a nie w jadalni ze złoconą sztukaterią.

zanimnocnasnierozdzieli2

Prawdziwe rozmowy stworzyły gotowy, okraszony ostrym dowcipem wątek, do którego dodano fabułę z udziałem kelnerów i dużej liczby popularnych postaci – celebrytów – z lokalnego show-biznesu.

MEDIA O FILMIE

“Jedynymi elementami, które zostały od podstaw wymyślone, są postaci dwóch kelnerów, toczących nieustanne, kompletnie szurnięte telefoniczne rozmowy ze swoimi wybrankami serca (jedna z tych rozmów to wielogodzinna awantura na temat zalanych herbatą spodni) i będących czymś w rodzaju łączników między sekwencjami kuchennymi a scenami z sali jadalnej.” – PRZECZYTAJ CAŁĄ RECENZJĘ!

zanimnocnasnierozdzieli_plakat

Patronami medialnymi Dyskusyjnego Klubu Filmowego 13 w Suwalskim Ośrodku Kultury są:

niebywalesuwalki24tvs24suwalszczyznadwutygodnik

DKF_wrzesien_A3.indd

Kategoria: Archiwum