Andrzejkowy koncert zespołu Wspomnień Czar

Zespół Wspomnień Czar ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI zaprasza na ostatni tegoroczny koncert w cyklu “Śpiewając Łączymy Pokolenia” realizowany z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. W programie andrzejkowego spotkania usłyszymy znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców.

Czwartek, 28.11.2019, godz. 18:00
Piwiarnia Warka, ul. Chłodna 2

wstęp wolny

Listopad to intensywny czas dla zespołu “Wspomnień Czar” ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI. W repertuarze znalazły się aż trzy okolicznościowe koncerty. Dwa już się odbyły, a przed publicznością ostatnia w tym roku szansa posłuchania śpiewających seniorów. Zapraszamy już 28 listopada o 18:00 do Piwiarni Warka na Andrzejki! Wstęp wolny!

Koncerty zespołu Wspomnień Czar odbywają się w ramach projektu pn. “Śpiewamy Łącząc Pokolenia” realizowanego z Budżetu Obywatelskiego 2019. Projekt ma promować aktywną działalność artystyczną seniorów i młodego pokolenia wraz z zespołem wokalno-instrumentalnym “Wspomnień Czar” na rzecz mieszkańców Suwałk. We wrześniu odbył się koncert “Jesień idzie przez park” z przebojami m.in. Edith Piaf, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej i Zdzisławy Sośnickiej, 3 listopada koncert zaduszkowy i 11 listopada koncert z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum