Jubileuszowy spektakl Studia Tańca RADOŚĆ

5 czerwca 2022 r. mieliśmy okazję podziwiać porywające widowisko taneczne, w którym w wykonaniu blisko 120 młodych tancerzy zobaczyliśmy fragmenty spektakli taneczno-teatralnych „Zuzia i przyjaciele”, „Doktorek Honorek”, „Alicja z Krainy Czarów”, „Opowieści ze Śnieżnej Krainy”, nieprezentowane wcześniej programy oraz cztery premierowe układy, przygotowane z myślą o jubileuszu 5-lecia istnienia RADOŚCI. W programie spektaklu znalazły się zarówno zachwycające synchronizacją układy taneczne, jak i przykuwające wzrok występy solowe, m.in. wyjątkowe połączenie akrobatyki i tańca, czyli powietrzny taniec z szarfą oraz dynamiczny street dance.

Studio Tańca RADOŚĆ działa w Suwalskim Ośrodku Kultury od 2016 r. pod kierunkiem Iryny Popovej, doświadczonej pedagożki i choreografki. Przez ten czas na zajęcia uczęszczało ponad pięciuset uczestników w wieku od 4 do 17 lat.
Świętowaliśmy wspólnie z zespołem, był tort, życzenia oraz mnóstwo pozytywnej energii płynącej wprost ze sceny, od utalentowanych tancerzy!


Fot. Zbigniew Stelmaszek

Kategoria: Galerie