Kapelusznikowi już cieknie ślinka. Czeka na obłędne desery

Kapelusznik ponownie zaprasza na “Obłędną herbatkę” podczas Festiwalu Fantastyki i czeka na fantastyczne desery! Odkurzcie więc swoje księgi z przepisami, otwórzcie szuflady z magicznymi składnikami, uruchomcie czarodziejskie miksery i zgłoście się do konkursu na NAJfantastyczniejszy smakołyk!

prezentacja konkursowych deserów
Sobota, 24.09.2016, godz. 17:00
foyer SOK, I piętro, ul. Jana Pawła II 5

W poprzednich latach w trakcie “Obłędnej herbatki u Kapelusznika” można było spróbować Przysmaku Kapelusznika (ciasteczka maślane, maczane w czekoladzie, w kształcie torebek herbaty ekspresowej), uszczknąć kawałek Wyśnionego Wzgórza (pyszny deser kawowy nie z tej ziemi), skosztować Smokołyki i Fasolki Wszystkich Smaków, uraczyć się Gruszkowym Pyłem i zjeść Ciasteczka z bagien… Czym tym razem zaskoczą uczestnicy konkursu? Na pewno nie zabraknie fantastycznych deserów!

Czekamy na Wasze zgłoszenia do tegorocznego konkursu! Tym razem desery powinny nawiązywać do powieści „Gałęziste” Artura Urbanowicza.


REGULAMIN KONKURSU >>>

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>

Do konkursu można zgłaszać się do 23 września do godziny 15:00. Wystarczy wysłać maila z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: metodyka@bpsuwalki.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielają: Małgorzata Czerucka, Jolanta Gąglewska, tel. (87) 565 62 46, e-mail: metodyka@bpsuwalki.pl


Tak było podczas poprzednich “Obłędnych herbatek u Kapelusznika”:

Fot. Dwutygodnik Suwalski

Kategoria: Archiwum