Kaśka Sochacka | koncert

Zapraszamy na jesienno-zimową trasę  koncertową Kaśki Sochackiej. Spotkamy się na koncertach siedzących w filharmoniach, teatrach oraz domach kultury, ale nie zabraknie też stojących klubowych koncertów w dużych miastach. Zespół zaprezentuje koncertowe wersje znanych z albumów „Ciche dni” i „Ministory” piosenek. Bądźcie też gotowi na różne niespodzianki.

9.10.2022, godz. 19.00
Sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: w sprzedaży od piątku 16.09 od godziny 12:00
miejsca siedzące: I pula: 109 zł, 119 zł, 129 zł / II pula: 119 zł, 129 zł, 139 zł
internetowa sprzedaż biletów>>
Organizator: Maestro VIP

zamów transport door-to-door >>

Zapraszamy na jesienno-zimową trasę  koncertową Kaśki Sochackiej, która trwać będzie od października 2022 do stycznia 2023. Spotkamy się na koncertach siedzących w filharmoniach, teatrach oraz domach kultury, ale nie zabraknie też stojących klubowych koncertów w dużych miastach.

Do składu zespołu dołączył Olek Świerkot, producent płyt Kaśki, którego mogliście zobaczyć już na kilku wakacyjnych koncertach. Zespół zaprezentuje koncertowe wersje znanych z albumów „Ciche dni” i „Ministory” piosenek. Bądźcie też gotowi na różne niespodzianki.

 

Opis od organizatora

fot. Bw Pictures Beata Wencławek


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum