Katarzyna Krzyżewska – wernisaż, spotkanie | Złote myśli inspirowane słońcem

Złote myśli inspirowane słońcem wystawa prac Katarzyny Krzyżewskiej w Kawiarni Artystycznej. Na spotkanie z autorką zapraszamy w środę, 8 marca o godz. 17.00.

08.03.2023, godz. 17.00

Kawiarnia Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

Katarzyna Krzyżewska jest śpiewającą krawcową. W czasach szkolnych marzyła o tym, aby szyć kostiumy teatralne i to zdecydowało o wyborze zawodu. Uwielbia eksperymentować, łączyć różnego rodzaju tkaniny, szukać niebanalnych wzorów czy dodatków. Ma artystyczną duszę. Jest pasjonatką swego zawodu, osobą obdarzoną poczuciem dobrego smaku i stylu. Kocha ludzi i piękno, które nas otacza. Zaczęła malować podczas pandemii, to był jej sposób na izolację, osamotnienie oraz brak kontaktu z ludźmi.
 
Zainspirowała mnie koleżanka z chóru, która maluje. Uwierzyłam w siebie i w to, że pomimo pandemicznej rzeczywistości, każdy dzień może być inspirujący, tak jak inspirujące jest słońce.  Katarzyna Krzyżewska
 
 
 
Od wielu lat zajmuje ją muzyka, śpiewa w swoim zespole, jest członkinią Suwałki Gospel Choir, bierze udział w wielu muzycznych przedsięwzięciach. Obrazy, które zobaczymy na wystawie pokazują co Katarzynie w duszy gra.
 

Oprócz wspaniałych opowieści będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące