Klub Czarnego Krążka. Damy polskiej muzyki na scenie

Zapraszamy miłośników płyt winylowych na kolejne cykliczne spotkanie, które odbędzie się w klimacie Dnia Kobiet. Z tego też powodu, podczas marcowego spotkania z czarnych płyt wybrzmią głosy Dam polskiej muzyki. Nasze spotkanie to także dobra okazja aby znaleźć coś nowego do swojej kolekcji albo wymienić się płytami, a także swoimi doświadczeniami związanymi z tą pasją.
 
17.03.2023, godz. 17.00
Kawiarenka Artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny
zamów transport door-to-door>>

 
Zapraszamy miłośników płyt winylowych na kolejne cykliczne spotkanie, które odbędzie się w klimacie Dnia Kobiet. Z tego też powodu, podczas marcowego spotkania z czarnych płyt wybrzmią głosy Dam polskiej muzyki.
Dzień Kobiet posiada ponad stuletnią historię. Każdy kraj ma swoje własne symbole, ale jedna rzecz jest wspólna – wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Co roku 8 marca panie otrzymują kwiaty, prezenty oraz życzenia od mężczyzn. 

Zaglądajcie do Kawiarenki Artystycznej SOK przy ul. Noniewicza 71 aby spędzić czas przy romantycznej muzyce, na które zapraszamy nie tylko Panie, ale też miłośników czarnych płyt, kolekcjonerów i tych którzy chcą pokazać swoje zbiory. Nasze spotkanie to także dobra okazja aby znaleźć coś nowego do swojej kolekcji albo wymienić się płytami, a także swoimi doświadczeniami związanymi z tą pasją.

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowany

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące