Kolędowanie z Chórem CANTO

Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu suwalskiego Chóru Seniora Canto. W okresie świątecznym i 2023 roku wszystkim gościom życzymy spokoju, radości, pogody ducha, a przede wszystkim zdrowia.

12.01.2022, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

12 stycznia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w Kawiarni Artystycznej. Chór CANTO wraz z dyrygentem Tomaszem Kierejszą zaprasza na koncert kolęd.

Chór Canto, który wykona znane i lubiane kolędy polskie związane z naszą tradycją Bożonarodzeniową.

Chór CANTO działa już ponad 20 lat, pod batutą Tomasza Kierejszy.

W swoim repertuarze zespół ma pieśni  kościelne w opracowaniu na 3 i 2 głosy,  pieśni patriotyczne, piosenki ludowe także utwory muzyki klasycznej oraz popularne  2 – głosowe utwory o naszym regionie – Suwalszczyźnie.

Zespół wielokrotnie występował poza granicami naszego miasta oraz także w miastach zaprzyjaźnionych na Litwie. Często jest zapraszany do placówek oświatowych i miejskich: przedszkola, szkoły, DPS Kalina. Obecnie zespół liczy 23 uczestników.

Zapraszamy nowych miłośników śpiewu do miłego spędzania czasu razem z nami na próbach i spotkaniach organizowanych przez chór seniora Canto.


Oprócz wspaniałego koncertu będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum