Komedia kryminalna “Złodziej”

Co robi złodziej przyłapany na gorącym uczynku? Jeśli nie jest to zwyczajny opryszek, a złodziej sympatyczny, z fantazją, wytrawny psycholog, może nawet wywrócić wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. Spektakl “Złodziej” to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał. W roli głównej Cezary Żak.

Sobota, 26.01.2019, godz. 16.00/19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 90/70 zł | godz. 16.00 KUP TERAZ >> | godz. 19.00 KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
impresariat zewnętrzny, organizator: Agencja Artystyczna CERTUS 

ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.

ZŁODZIEJ to gwiazdorska obsada: Izabela Kuna, Renata Dancewicz, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, inteligentna fabuła i przede wszystkim mnóstwo humoru.

Złodziej: Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami.

ZŁODZIEJ to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

autor: Eric Chappel
tłumaczenie – Elżbieta Woźniak
reżyseria – Cezary Żak
scenografia – Maciej Chojnacki
kostiumy – Sylwester Krupiński
muzyka – Krzysztof Komeda

obsada: Cezary Żak (Złodziej), Renata Dancewicz (Jenny), Izabela Kuna (Barbara), Rafał Królikowski (Trevor), Leszek Lichota (John)


Kategoria: Archiwum