Koncert Free Acoustic Duo przeniesiony na czwartek!

Free Acoustic Duo
Warsztaty bluesowe “Blues wczoraj i dziś” – koncert finałowy
Czwartek, 11.06.2015, godz. 19:00
Pizzeria – Galeria Rozmarino, ul. Kościuszki 75

UWAGA! Koncert został przeniesiony ze środy (10 czerwca) na czwartek (11 czerwca). Za zmiany przepraszamy!

Bilety: 7 złotych w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu do 10.06! W dniu koncertu bilety będzie można nabyć w Pizzeria – Galeria Rozmarino!

Informujemy, że w związku ze zmianą daty koncertu bilety zakupione wcześniej zachowują swoją ważność i uprawniają do wejścia na koncert. Nie trzeba ich wymieniać!

FREE ACOUSTIC DUO

Free Acoustic Duo powstał w związku  z III spotkaniami warsztatowymi “Blues wczoraj i dziś…” Duet aktualnie przygotowuje się do warsztatów oraz do występu podczas Suwałki Blues Festiwal.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Proponowanym repertuarem Free Acoustic Duo zabiera słuchacza w podróż w czasie do tradycji i miejsc narodzin muzyki bluesowej w Ameryce w stanach Missipi, Alabama, Luizjana. Duet inspiruje się takimi wykonawcami jak: John Lee Hooker, MuddyWaters, Roberta Nighthawks, BB King, OtisRushoraz i wykonuje ich utwory. W repertuarze nie brakuje też coverów innych gwiazd bluesa – BB Kinga, Erica Claptona, Stevie Ray Voughana, Johna Meyera czy Johna Mayalla. Rodzimy blues w repertuarze Free Acoustic Dueo reprezentują: Tadeusz Nalepa, After Blues, Leszek Cichoński.

Free Acoustic Duo tworzy także własne kompozycje. Słowa i muzykę napisał do nich gitarzysta i wokalista Tomasz Kierejsza, który tworzy duet wraz z wokalistą Jackiem Stachurskim.

Dowiedz się więcej o III spotkaniach warsztatowych “Blues wczoraj i dziś” – KLIKNIJ!

Kategoria: Archiwum