Koncert Suwałki Gospel Choir

W najbliższą sobotę  w kawiarni artystycznej zabrzmią anielskie głosy suwalskiego chóru gospel pod kierunkiem Anny Szafranowskiej. Usłyszymy utwory z płyty DVD zarejestrowanej podczas finału Soulwałki Gospel Workshop 2019 roku, tradycyjne utwory gospel w aranżacjach latino i calipso oraz autorskie kompozycje artystów współpracujących z festiwalem.

26.06.2021, godz. 19.00
kawiarnia artystyczna,
ul. Noniewicza 71

wstęp wolny   |   Liczba miejsc ograniczona, rezerwacje tel. 87 566 42 11
wydarzenie organizowane z obowiązującym reżimie sanitarnym

Mamy przyjemność zaprosić do wspólnego śpiewania z Suwałki Gospel Choir, który zapewnia, że będzie energetycznie i bardzo radośnie. Podczas czerwcowego koncertu usłyszycie utwory z płyty DVD zarejestrowanej podczas finału festiwalu Soulwałki Gospel Workshop 19 maja 2019 roku. Oprócz tego, zabrzmią tradycyjne utwory gospel w aranżacjach latino i calipso. Usłyszymy kompozycje Johna Tillery’ego – wybitnego amerykańskiego solisty, kompozytora i producenta muzycznego, laureata najważniejszych nagród muzycznych, Phillipa Cartera – międzynarodowej sławy muzyka, wokalisty, producenta, autora tekstów i instruktora warsztatów gospel  oraz Szymona Markiewicza – pianisty, dyrygenta i producenta, muzyka cenionego w kraju, jak i za granicą.

Dyrygent Anna Szafranowska

Akompaniament Tomasz Trojanowski

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum