Koncert zespołu Piano Blues Band. Otwarcie SOK Noniewicza 71

Uroczyste otwarcie budynku SOK przy ul. Noniewicza po rewitalizacji odbędzie się w walentynkowy weekend. Mamy nadzieję, że będzie to miły prezent dla wszystkich zakochanych… w kulturze. Zapraszamy na trzy dni z muzyką – zagramy aż sześć koncertów! Wystąpią lokalne zespoły oraz goście spoza Suwałk. W koncertowym line-upie znany suwalski zespół Piano Blues Band.

15.02.2020, godz. 18.00
SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny

Zapraszamy na trzy dni doskonałej muzyki. Wystąpią zespoły z Suwałk i okolic oraz zaprzyjaźnieni goście spoza miasta, między innymi zespół PIANO BLUES BAND. W repertuarze grupy znajdziemy autorskie kompozycje lidera zespołu Krzysztofa Krzesickiego oraz standardy bluesowe i jazzowe. Zespół powstał w 2009 r. w składzie 3 osobowym grając standardy bluesowe. Do niewątpliwych sukcesów należy występ z Suwalską Orkiestrą Kameralną jesienią 2013 r. z projektem pamięci Tadeusza Nalepy, podczas Suwałki Blues Festiwal 2014 pod dyrekcją M. Bembinowa oraz występ na Suwałki Blues Festiwal 2015 z skrzypkiem A. Marszałkiem. Obecnie zespół liczy siedem osób. W repertuarze zespołu znajdziemy kompozycje lidera zespołu, pianisty i aranżera – K. Krzesickiego oraz standardy bluesowe.


Oficjalne otwarcie SOK Noniewicza 71 zaplanowano na piątek, 14.02 w południe. Tego samego dnia o godz. 18.00, w nowo otwartej po remoncie Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20 odbędzie się wernisaż IV Suwalskiego Salonu Sztuki – obszernej zbiorowej wystawy prac artystów związanych z Suwałkami i Suwalszczyzną. Zaprezentujemy aktualne dokonania blisko 40 czynnych artystycznie malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników oraz fotografików z miasta i regionu.

Po wernisażu otwieramy podwoje klubu muzycznego. Zaczynamy o godz. 19.00 mocnym uderzeniem – w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni klubowej odbędą się koncerty zespołów PROFORMA z Olsztyna i rockowo-bluesowego BANG ON! BLUES. Muzycznie i bardzo różnorodnie będzie już do końca weekendu. W sobotę wieczorem zapraszamy na koncerty zespołów PIANO BLUES BAND oraz NOCNY PATROL. Niedzielny wieczór spędzimy razem z muzyką zespołu MUV oraz znanej grupy DRESZCZ. Weekendowe koncerty rozpoczynają się o godz. 18.00, wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące otwarciu jest nieodpłatny. Szczegółowy program >>

Sponsorzy koncertów otwarcia:

oraz Bar AIDA


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

 

Kategoria: Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące