Kręcisz krótkie metraże? Weź udział w konkursie Festiwalu Wajda na Nowo! | Przedłużony termin zgłoszeń

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem polskiej szkoły filmowej lub akademii sztuk pięknych i chciałbyś pokazać nam swój krótki metraż, czekamy właśnie na Ciebie. Zgłoszenia do konkursu filmów krótkometrażowych organizowanego w ramach Festiwalu Filmowego “Wajda na Nowo” można wysyłać do 30 czerwca 2022 r. Łączna pula nagród to 15 tysięcy złotych!

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem polskiej szkoły filmowej lub akademii sztuk pięknych i chciałbyś pokazać nam swój krótki metraż, czekamy właśnie na Ciebie! Zgłoszenia do konkursu filmów krótkometrażowych organizowanego w ramach Festiwalu Filmowego “Wajda na Nowo” można wysyłać do 30 czerwca 2022 r. Łączna pula nagród to 15 tysięcy złotych!

To już druga edycja Festiwalu Filmowego Wajda na Nowo.  Wydarzenie odbędzie w Suwałkach w dniach 18-20 sierpnia 2022 r. Celem festiwalu jest nie tylko przypomnienie najważniejszych dokonań i postaci uznanych twórców polskiej kinematografii, ale również promocja twórczości filmowej artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę.

W konkursie mogą wziąć udział produkcje filmowe zrealizowane po 1 stycznia 2021 r. przez studentów lub absolwentów polskich szkół filmowych. Tematyka filmów jest dowolna, filmy nie mogą przekraczać 30 minut. Zgłoszenia musi dokonać autor lub reżyser filmu. Najwyżej ocenione dzieła otrzymają Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk o łącznej wartości 15.000 zł (I miejsce – 10 000 zł, II miejsce – 3 000 zł, III miejsce – 2 000 zł).

Regulamin>>

Karta zgłoszeniowa>>


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum