Late Again wygrał Rock-Pomost 2015

Zespół Late Again został zwycięzcą I konkursu młodzieżowych kapel rockowych ROCK-POMOST 2015, który odbył się 25 kwietnia w SOK. Grupa z Lublina według jury była najlepsza wśród sześciu zespołów.

Jury uważnie przysłuchiwało się konkursowym występom. Ostatecznie za najlepszy zespół ROCK-POMOST 2015 muzyczni sędziowie uznali grupę Late Again z Lublina.

Zwycięzcy otrzymali 1500 złotych oraz 10-godzinną sesję w profesjonalnym studiu nagrań ufundowaną przez Sklep Muzyczny MJM w Suwałkach.

Tak gra Late Again:

Drugie miejsce (800 zł) zajęła warszawska formacja Blue Deep Shorts, a trzecia lokata (500 zł) przypadła Messie z Olsztyna.

Na zakończenie pierwszego w historii ROCK-POMOST zagrał gościnne zespół Milczenie Owiec.

Zespoły startujące w ROCK-POMOST oceniało jury w składzie:

  • Wiesław Jarmoc – instruktor, gitarzysta, kompozytor, aranżer
  • Jacek Racis – instruktor, gitarzysta i wokalista zespołu TWINPIX, realizator dźwięku, autor tekstów i muzyki
  • Bogdan Topolski – instruktor, gitarzysta zespołu PIOTR KARPIENIA BAND, kompozytor, dyrektor artystyczny SUWAŁKI BLUES FESTIVAL
  • Artur Kisarewski – gitarzysta zespołu NOISY GASOLINE  autor muzyki, realizator dźwięku

stopka _SPEAK

Pierwsza edycja przeglądu kapel rockowych ROCK POMOST 2015 zorganizowana była w ramach programu „SPEAK – Suwalski Program Edukacji i Animacji Kulturalnej”. To jednak z wielu propozycji  Suwalskiego Ośrodka Kultury wychodząca naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom  uczestników amatorskiego ruchu artystycznego i dająca każdemu zespołowi możliwość zaprezentowania się w profesjonalnej przestrzeni.

Patronat medialny nad SPEAK sprawuje:

polskieradiobialystok

Sponsorzy ROCK-POMOST 2015:

logo_sklepurozmarino_2014

Kategoria: Galerie