Letnie porządki. Warsztaty medytacyjne

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie medytacyjne! Celem warsztatów jest zainspirowanie do pielęgnowania w sobie praktyk, dzięki którym przetrwamy zawirowania post pandemicznej rzeczywistości zwanej nową normalnością, a oprócz tego, zaprzyjaźnimy się na dobre z myślą, że już wkrótce wakacje. Zatem czas na “Letnie porządki” w naszych wnętrzach.

26.06.2021, godz. 16.00
Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 563 85 48), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Warsztaty poprowadzi Natalia Bełdyga certyfikowany Chief Happiness Officer, mówca motywacyjny oraz mentor. Celem spotkania jest zainspirowanie do pielęgnowania w sobie praktyk, dzięki którym przetrwamy zawirowania post pandemicznej rzeczywistości zwanej nową normalnością, zaprzyjaźnimy się na dobre z myślą, że wakacje za nami, a przed nami coraz krótsze jesienne dni i… zima tuż za pasem.  Podczas warsztatów poznamy techniki radzenia sobie z różnymi sytuacjami, na które nie mamy często wpływu. Dowiemy się, jak mimo wielu otaczających nas trudności, wieść szczęśliwe życie.

Spotkania medytacyjne są adresowane do wszystkich zainteresowanych, zarówno młodzieży, jak osób dorosłych. Są oparte na autorskim programie Natalii Bełdygi zatytułowanym „Bądź szczęśliwy” zapoznającym z praktyką uważności, stworzonej na potrzeby indywidualnych i grupowych sesji. Będzie również czas na swobodną dyskusję i wymianę myśli.

Natalia Bełdyga certyfikowany Chief Happiness Officer, mówca motywacyjny, mentor, prezes Stowarzyszenia „Jasne Życie”.  Kocha pracować z ludźmi, dla ludzi, na rzecz ich szczęścia, ponieważ głęboko wierzy, że źródłem szczęścia jest nasza prawdziwa natura. Na podstawie własnych codziennych doświadczeń w poszukiwaniu szczęśliwej siebie opracowała prosty i uniwersalny program praktyki uważności „Bądź szczęśliwy!”, którego celem jest zainspirowanie do rozpoczęcia poszukiwań źródła własnego szczęścia. Jest również autorką pracy Cisza jako inspiracja innowacji oraz wartość kultury organizacyjnej w modelu uważnego przywództwa XXI wieku. Absolwentka Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, Instytutu Dyplomacji w Collegium Civitas oraz Uniwersytetu Warszawskiego – Instytut Anglistyki i Wydział Nauk Ekonomicznych Ekspert do spraw wellbeing i sportu w Radzie Ekspertów Fundacji Business Boutique oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia HR. Ciszę we własnym umyśle uzyskuje przez praktykowanie uważności starożytną techniką medytacji Vipassana oraz metody Wima Hoffa. Wewnętrzną dyscyplinę buduje dzięki morsowaniu i uprawianiu amatorskiego triathlonu. Więcej na autorskim blogu >> 

Stowarzyszenie „Jasne Życie” jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla szeroko rozumianej pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jego celem jest wspieranie rozwoju kultury, edukacji, przedsiębiorczości, ekologii, a także aktywizacja zawodowa i społeczna osób w różnym wieku, z różnych środowisk, mieszkańców powiatu suwalskiego i Rzeczpospolitej Polskiej. W szczególności: inicjowanie i rozwój nowych form pracy z dziećmi i młodzieżą przez uaktywnienie środowiska młodzieżowego oraz jego oddziaływania na rówieśników; upowszechnianie i rozwój kultury, sztuki, rekreacji i krajoznawstwa oraz promowanie form kreatywnego spędzania wolnego czasu. Stowarzyszenie podejmuje również działania na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym osób niepełnosprawnych oraz działania związane z promocją zdrowego trybu życia oraz ochroną zdrowia poprzez organizację m.in. imprez kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych, wycieczek krajoznawczych, warsztatów oraz szkoleń.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum