Mama, Tata i Ja! | warsztaty tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych

Już niedługo do naszych domów zawitają choinki, podłaźniczki i stroiki. Na zielonych gałązkach pojawią się ozdoby  świąteczne. Zachęcamy do udekorowania ich tradycyjnymi ozdobami świątecznymi, ręcznie wykonanymi, niepowtarzalnymi i niosącymi głębsze przesłanie. Właśnie takie wykonamy wspólnie podczas grudniowych warsztatów Mama, Tata i Ja.

10.12.2022, godz. 10.00-12.00 | 13.00-15.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

warsztaty przeznaczone dla: dzieci (od 5. roku życia) razem z rodzicami/dziadkami/opiekunami

wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona   

rezerwacje mailowe: magdalena.zielinska@soksuwalki.eu

rezerwacje telefoniczne 87 563 85 45

Dwa tygodnie przed Wigilią to już najwyższy czas, by zacząć przygotowywać się do nadchodzących świąt. Przy wigilijnych potrawach i domowych porządkach nie pomożemy, ale przy ozdobieniu świątecznego stołu lub drzewka jak najbardziej! To będzie czas intensywnej pracy nad świątecznymi dekoracjami, takimi jakie pamiętają jeszcze nasze babcie i dziadkowie! W procesie tworzenia świątecznych ozdób chętnie pomogą Wam Instruktorzy Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz członkinie Klubu Twórców Tradycyjnych. Podpowiedzą gdzie przyciąć, dokleić, związać lub dodać kokardkę, ale ostatecznie to od Was będzie zależało, jaką bożonarodzeniową “błyskotkę” wykonacie.

Zapewniamy wszelkie potrzebne materiały.

 

Zapraszamy całe rodziny, by w trakcie świąt można było powspominać wspólnie spędzony podczas naszych warsztatów czas i podziwiać na choince, stole lub półce ozdoby, które wspólnie stworzyliście.

 

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 


 

Kategoria: Archiwum