Mażoretki FLEX i Fleksik z sukcesami na prezentacjach ,,POM-PA”

Reprezentujące Suwalski Ośrodek Kultury Mażoretki FLEX i Mażoretki FLEKSIK zdobyły aż 12 medali w kilku kategoriach podczas rozegranych 3 czerwca 2018 roku Międzynarodowych Prezentacjach Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek „POM-PA”w Białymstoku. W zmaganiach mażoretek udział wzięło około 500 osób z 36 grup.

Mażoretki FLEX z pucharem Gold Team

Mażoretki FLEX i Fleksik aż 6-krotnie stawały na najwyższym stopniu podium i zdobyły 4 srebrne medale oraz 2 brązowe. Ponadto cały zespół po zsumowaniu punktów ze wszystkich konkurencji okazał się najlepszy i otrzymał tytuł GOLD TEAM.

Z Suwalskiego Ośrodka Kultury udział wzięły dwie grupy: Mażoretki FLEX (seniorki), Mażoretki FLEKSIK (juniorki). Zespoły zdobyły 12 medali (w tym 6 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe) w różnych kategoriach.

• II Miejsce (srebrny medal) i tytuł WiceMistrza Polski Północno-Wschodniej w kat. baton marsz i baton scena – Zespół Mażoretek FLEKSIK

Dodatkowo Martyna Miszkiewicz zajęła czwarte miejsce w kat. solo baton seniorki, Jesika Safinowska uplasowała się na piątej lokacie w kat., solo baton seniorki, Natalia Dobrzyń była szósta w kat. solo baton seniorki, Karolina Wronowska 12. w kat. solo baton juniorki, a Natalia Dobrzyń, Martyna Miszkiewicz i Roksana Przekop zajęły czwarte miejsce w kat. trio baton seniorki.

Gratulujemy zespołom Mażoretek FLEX i FLEKSIK i życzymy dalszych sukcesów.

Kategoria: Archiwum