Miłość na wesoło! Walentynkowy kabaret literacki Rozłogi

Ktoś powiedział, że „miłość jest ulicą dwukierunkową, będącą w ciągłej budowie” nie sposób się nie zgodzić z takim stwierdzeniem. W walentynkowe popołudnie spróbujemy Was zaskoczyć w inaugurującym działalność Kabaretu Literackiego Rozłogi, artystycznym happeningu pn. “Miłość na wesoło”. Nasza Kawiarenka Artystyczna zaserwuje same pyszności z miłością!

Poniedziałek, 14.02.2022, godz. 18:00
Kawiarenka Artystyczna, SOK ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona

rezerwacja miejsc pod nr tel.: 87 566 42 11

Kimże byłby człowiek bez miłości? Uważana za jedną z najpiękniejszych rzeczy na świecie, najważniejszą wartość i cnotę, a nawet za sens życia. Inspirowała wielkich artystów do stworzenia najdoskonalszych, wręcz kultowych dzieł sztuki na przestrzeni dziejów i we wszystkich jej dziedzinach. Motywuje do działania, uskrzydla, dręczy i zabija. Bywa bezinteresowna i zaborcza, nieszczęśliwa i wzniosła, nieuchwytna i na wyciągnięcie ręki, albo platoniczna… Można o niej śpiewać i „bajki opowiadać”, poważnie, z patosem, liryzmem i z humorem.
Wokaliści i aktorzy ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów „Rozłogi” wraz z instruktorami Suwalskiego Ośrodka Kultury i aktorami Teatru Hybrydowego, działającego w SOK pod kierunkiem Mirosławy Krymskiej podejmą rozważania na temat miłości, jej barwach i odniesieniach. Będzie muzycznie i humorystycznie, lirycznie i dramatycznie. Słowem tak, jak to w miłości bywa.

Tego dnia w kawiarni artystycznej, od 16.00 do 19.30 napijecie się też pysznej kawy, herbaty w zimowej odsłonie i spróbujecie domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Kategoria: Archiwum