“Muszelki Wigier” już za nami, ale można je powspominać przed telewizorem

XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca “Muszelki Wigier 2017” była pełna niezwykłych wydarzeń. Na początek można było obejrzeć niezwykłą baśń taneczną “Alicja w Krainie Czarów”, drugiego dnia festiwalu zachwycający pokaz tańca dała gruzińska Dance Folk Group ROKVA, a na koniec odbył się pełen wzruszeń koncert wspomnieniowy z piosenkami Adama Kreczmara, Jonasza Kofty i Jacka Janczarskiego.  Fragmenty tych pięknych muszelkowych chwil będzie można zobaczyć w TVP 2 i w TVP ABC.

Pierwszą część relacji z “Muszelek Wigier 2017” obejrzeliśmy 25 czerwca. Na drugą zapraszamy w najbliższą niedzielę, 2 lipca o godzinie 16:00 na antenie TVP ABC.

Reportaż z festiwalu zostanie wyemitowany przez TVP 2. Wkrótce poinformujemy, kiedy dokładnie trzeba będzie zająć miejsce przed telewizorem. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa Piotra Kopciała z XVII edycji festiwalu:

Wspomnienia wróciły. Uczestnicy „Muszelek Wigier” najpiękniej jak umieli zaśpiewali przeboje Kreczmara, Kofty i Janczarskiego

Show gościa specjalnego „Muszelek Wigier 2017”. Gruzińska ROKVA zachwyciła widzów

Gala Festiwalowa zakończyła „Muszelki Wigier 2017”. Najlepsi odebrali nagrody

Kategoria: Archiwum