Muzyczna audycja edukacyjna. Tona nut i szczypta fantazji

W programie prawdziwe evergreeny muzyki klasycznej w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, a przy tym mnóstwo śmiechu, kolorów i zabawy. Z okazji Dnia Dziecka, najmłodszych melomanów odwiedzi fantastyczni, nietypowi goście, którzy udowodnią, że muzyką można się wspaniale bawić, a nawet przyjemnie zmęczyć. Na szczęście idą wakacje!

Piątek, 7.06.2019, godz. 11:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 5 zł w kasie SOK | audycja dla grup zorganizowanych
rezerwacje: tel. 87 563 85 06, 08, 18 | Pobierz ofertę >>
________________________________________
audycja dla uczniów klas 0-4 szkoły podstawowej

Zanim nasi młodzi słuchacze wyruszą na spotkanie wakacyjnych przygód, zapraszamy na ostatnią w tym roku szkolnym muzyczną audycję edukacyjną. W programie prawdziwe evergreeny muzyki klasycznej w wykonaniu muzyków Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, a przy tym mnóstwo śmiechu, kolorów i zabawy, słowem – prawdziwa TONA NUT ze SZCZYPTĄ FANTAZJI. Z okazji Dnia Dziecka, najmłodszych melomanów odwiedzi fantastyczny, nietypowy gość, a może nawet goście, którzy udowodnią, że muzyką można się wspaniale bawić, a nawet przyjemnie zmęczyć. Na szczęście idą wakacje!

Edukacyjne audycje muzyczne z Suwalską Orkiestrą Kameralną to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie dowcipnych spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach. 

Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej wystąpią pod dyrekcją maestro Krzysztofa J. Kozakiewicza. 
Scenariusz i prowadzenie audycji: Grażyna Serafin.


 

Kategoria: Archiwum