Muzyka Młodej Generacji | Cursed Knowledge

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli koncert zespołu Cursed Knowledge! Spotkanie muzyczne odbędzie się 19 lutego w kawiarence artystycznej. Będzie pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.
 
19.02.2022, godz. 18.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

zamów transport door-to-door >>

Zespół muzyczny Cursed Knowledge to formacja muzyczna powstała w 2019 r., grająca z dużą ekspresją bardzo mocny rock oraz pop rock z domieszką metalu. Atmosfera, zapał, ogromna energia zespołu i wreszcie świetne wykonanie coverów sprawiają, że brzmienie zespołu jest sugestywne i autentyczne. Założycielem grupy jest perkusista Patryk, który dążył do stworzenia stałego i zgranego zespołu.

We wrześniu 2020 r. zagrali swój debiutancki koncert. Zespół miał okazję występować kilkukrotnie na scenie SOK, a tym razem pojawią się z nowym autorskim programem.

Skład zespołu:
  • Patryk Juchniewicz – perkusja
  • Patryk Chmielewski – bas
  • Tyberiusz Błażewicz – gitara
  • Mateusz Rybakowicz – gitara
  • Zofia Warczyńska – wokal
  • Wiktoria Suproń – wokal
 
Tego dnia w kawiarni artystycznej nie tylko zabrzmi rock! Od godziny 16.00 do 19.30 napijecie się też pysznej kawy, herbaty w zimowej odsłonie i spróbujecie domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum